Zostań naszym
partnerem.

  • ZAANGAżOWANIE
  • PASJA
  • DOŚWIADCZENIE
Każdy nowy projekt, niezależnie od wielkości i poziomu skomplikowania to dla nas zupełnie nowe wyzwanie, z którego czerpiemy ogromną przyjemność. Chcemy brać czynny udział w unowocześnianiu przemysłu oraz pomagać klientom w ich przedsięwzięciach.
Pasja to główny motywator naszych działań, dzięki niej nawet po pracy z przyjemnością rozmawiamy o pracy, na co wpływ ma również wieloletnie zgranie naszego zespołu. Wspólnie obserwujemy rynkowe nowości i dyskutujemy o najnowocześniejszych rozwiązaniach sukcesywnie wdrażając je do palety naszych rozwiązań.
Doświadczenie z zakresu robotyki i automatyki oraz nabyte umiejętności owocują bardzo efektywną pracą i krótkim czasem wykonywania zleceń. Zrealizujemy każde postawione przed nami zadanie, wierzymy, że nie istnieją problemy nie do rozwiązania, a w przypadku braku rynkowych rozwiązań chętnie posłużymy się innowacyjnym, nieszablonowym podejściem.
Decydując się na współpracę z nami wybierasz:

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ.

Łukasz Thomke
Projekty
Piotr Kubica
Finanse
Tomasz Bendel
Projekty
0
doświadczonych fachowców
0
dni na dostawę dla gotowych rozwiązań
0
godzinne wsparcie techniczne
0
wiele rozwiązań dla Twojej firmy

Zespół Protomatic to suma ciężkiej pracy, doświadczenia i ogromnej pasji, którą przekuliśmy w ideę RETHNK. REDESIGN. ROBOTIZE IT.

Dlaczego Protomatic?

Zapraszamy do współpracy!

biuro@protomatic.pl
+48 504 149 498