Zostań naszym
partnerem.

Każdy nowy projekt, niezależnie od wielkości i poziomu skomplikowania to dla nas zupełnie nowe wyzwanie, z którego czerpiemy ogromną przyjemność. Chcemy brać czynny udział w unowocześnianiu przemysłu oraz pomagać klientom w ich przedsięwzięciach.
Pasja to główny motywator naszych działań, dzięki niej nawet po pracy z przyjemnością rozmawiamy o pracy, na co wpływ ma również wieloletnie zgranie naszego zespołu. Wspólnie obserwujemy rynkowe nowości i dyskutujemy o najnowocześniejszych rozwiązaniach sukcesywnie wdrażając je do palety naszych rozwiązań.
Doświadczenie z zakresu robotyki i automatyki oraz nabyte umiejętności owocują bardzo efektywną pracą i krótkim czasem wykonywania zleceń. Zrealizujemy każde postawione przed nami zadanie, wierzymy, że nie istnieją problemy nie do rozwiązania, a w przypadku braku rynkowych rozwiązań chętnie posłużymy się innowacyjnym, nieszablonowym podejściem.
Decydując się na współpracę z nami wybierasz:

Poznaj nasz zespół.

Łukasz
Prezes / Dyrektor Techniczny
Piotr
Wiceprezes / Dyrektor Finansowy
Tomasz
Członek Zarządu / Kierownik dz. elektrycznego
22
Liczba doświadczonych specjalistów
60
Dni na dostawę gotowych rozwiązań
24
Godzinne wsparcie techniczne
Wiele rozwiązań dla twojej firmy

Zespół Protomatic to suma ciężkiej pracy, doświadczenia i ogromnej pasji, którą przekuliśmy w ideę RETHNK. REDESIGN. ROBOTIZE IT.

Dlaczego Protomatic?

W Protomatic mogę nie tylko wykorzystać pełnię moich umiejętności i możliwości, ale również ciągle się rozwijać i poznawać nowe technologie.

Tomasz Bendel
Projekty

Chcąc zrobotyzować przemysł musimy idealnie trafiać w potrzeby klientów, dlatego ważna jest rzetelna analiza nawet prostych projektów i dbałość o detale.

Łukasz Thomke
Projekty

W Protomatic bardzo cenimy twórcze podejście oraz poszukiwanie nowych, bardziej efektywnych rozwiązań opartych na najnowocześniejszej technologii.

Piotr Kubica
Finanse