Zostań naszym
partnerem.

Każdy nowy projekt, niezależnie od wielkości i poziomu skomplikowania to dla nas zupełnie nowe wyzwanie, z którego czerpiemy ogromną przyjemność. Chcemy brać czynny udział w unowocześnianiu przemysłu oraz pomagać klientom w ich przedsięwzięciach.
Pasja to główny motywator naszych działań, dzięki niej nawet po pracy z przyjemnością rozmawiamy o pracy, na co wpływ ma również wieloletnie zgranie naszego zespołu. Wspólnie obserwujemy rynkowe nowości i dyskutujemy o najnowocześniejszych rozwiązaniach sukcesywnie wdrażając je do palety naszych rozwiązań.
Doświadczenie z zakresu robotyki i automatyki oraz nabyte umiejętności owocują bardzo efektywną pracą i krótkim czasem wykonywania zleceń. Zrealizujemy każde postawione przed nami zadanie, wierzymy, że nie istnieją problemy nie do rozwiązania, a w przypadku braku rynkowych rozwiązań chętnie posłużymy się innowacyjnym, nieszablonowym podejściem.
Decydując się na współpracę z nami wybierasz:

Poznaj nasz zespół.

Łukasz
Kierownik projektu
Piotr
Finanse
Tomasz
Robotyk
Adam
Spawacz monter
Dawid
Obróbka skrawaniem
Jakub
Konstruktor
Kacper
Elektryk-automatyk
Marek
Elektryk
Michał
Elektryk-automatyk
Mikołaj
Monter
Sebastian
Główny konstruktor
17
Liczba doświadczonych specjalistów
60
Dni na dostawę gotowych rozwiązań
24
Godzinne wsparcie techniczne
Wiele rozwiązań dla twojej firmy

Zespół Protomatic to suma ciężkiej pracy, doświadczenia i ogromnej pasji, którą przekuliśmy w ideę RETHNK. REDESIGN. ROBOTIZE IT.

Dlaczego Protomatic?

W Protomatic mogę nie tylko wykorzystać pełnię moich umiejętności i możliwości, ale również ciągle się rozwijać i poznawać nowe technologie.

Tomasz Bendel
Projekty

Chcąc zrobotyzować przemysł musimy idealnie trafiać w potrzeby klientów, dlatego ważna jest rzetelna analiza nawet prostych projektów i dbałość o detale.

Łukasz Thomke
Projekty

W Protomatic bardzo cenimy twórcze podejście oraz poszukiwanie nowych, bardziej efektywnych rozwiązań opartych na najnowocześniejszej technologii.

Piotr Kubica
Finanse