Złoty Vector

Niezmiernie nam miło pochwalić się nagrodą w postaci Złotego vectora 2022 przyznawanego przez firmę 𝐢𝐠𝐮𝐬®. Czujemy się niezwykle zaszczyceni i docenieni, za co serdecznie dziękujemy!

Nagrodzony projekt łączy aplikację spawalniczą, handlingową oraz cięcie laserem, co w znacznym stopniu skraca czas potrzebny na wykonanie produktu oraz zapewnia większe bezpieczeństwo podczas obróbki detalu aluminiowego. 

Jury doceniło nasze innowacyjne i nieszablonowe podejście do zastosowania tak wielu różnorodnych systemów kablowych w jednym stanowisku, co finalnie umożliwiło umieszczenie zasilania i komunikacji w bardzo ograniczonej i wypełnionej elementami ruchomymi przestrzeni. Zastosowane rozwiązania pozwoliły także znacząco skrócić czas montażu oraz zredukować koszty, poprzez zapobieżenie nieplanowanym przestojom produkcyjnym, związanym z blokowaniem się przewodów oraz traceniem sygnału.

Ceremonia odbyła 31. Maja 2022 się w ramach targów przemysłowych ITM Industry Europe w Poznaniu, a nagrodę z rąk Redaktora Naczelnego „MM Magazyn Przemysłowy” Pana Pawła Kruka, odebrał Prezes Zarządu Protomatic, Pan Łukasz Thomke.

Czujemy również ogromną dumę z naszego Działu Projektowego, który pod wodzą Pana Sebastiana Machoczka, ciągle zaskakuje nas swoimi pomysłami. To żywy przykład tego jak istotne jest otaczanie się zaangażowanymi, pracowitymi i pełnymi pasji ludźmi.

Teraz powtarzane codziennie jak mantra „Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą” nabiera zupełnie innego wymiaru 😉

Chcesz wiedzieć
więcej? Napisz